Prezence hráčů před začátkem

Před zahájením prvního kola prosíme všechny hráče, aby se registrovali u stolů označených PREZENCE A – M a PREZENCE N – Ž. Znamená to, že prezence bude probíhat na dvou místech podle počátečního písmene příjmení.

U prezence nahlásíte příjmení, jméno, rok narození, poté uhradíte příslušné startovné (ideálně pokud budete mít přesně připravenou částku) nebo neplatíte. Posledním krokem je vyzvednutí lístku na koláč a malého občerstvení.

Kdo si objednal oběd, tak se přemístí ke stanovišti označeném OBĚDY. Cena 150,- Kč. Po úhradě obdržíte lísteček a v době oběda jej směníte za vývar a řízek.

Ti z Vás, kteří pojedou autobusem z Ostravy, tak během cesty uhradí startovné a cestovné panu řediteli autobusu, Marku Jelínkovi. Bude to 170,- nebo 120,- nebo 0,- a 30,- za jízdné.  Každý registrovaný hráč obdrží lístek na koláč a po dojezdu se může stavit k prezenci pro malé občerstvení.

Koláče se budou vydávat již během prezence hned u vchodu do hrací místnosti. Za lístek bude koláč. A kdo bude mít zájem, může si za velmi dobrou cenu koupit ke koláči espresso z výborné zrnkové kávy.

Restaurace bude otevřena přes spojovací dveře přímo s hracím sálem od 8:30 hod. Pro ty, co chtěli pochodovat, bude otevřen i hlavní vchod do restaurace ve směru od hlavní silnice.