Startovní listina

St. č. Příjmení Jméno FIDE rating Titul Federace Klub

1

Navara

David

2701

GM

CZE

1. Novoborský ŠK

2

Zwardon

Vojtěch

2457

IM

CZE

BŠŠ

3

Kriebel

Tadeáš

2428

IM

CZE

1. Novoborský ŠK

4

Piesik

Piotr

2395

IM

CZE

Beskydská šachová škola z.s.

5

Miča

Marek

2232

FM

CZE

Beskydská šachová škola z.s.

6

Klíma

Lukáš

2182

IM

CZE

SK Slavoj Poruba

7

Krajina

Aleš

2174

CZE

TJ Ostrava

8

Vesselovsky

Serguei

2168

IM

CZE

Ostrava Jih

9

Tymrakiewicz

Rafal

2148

FM

POL

KSz Silesia Racibórz

10

Machýček

Lubomír

2087

CZE

Šachy Hošťálková

11

Hasterok

Mateusz

2067

POL

Strzelec Strzelce Opolskie

12

Závůrka

Roman

2064

KM

CZE

SK Prostějov

13

Matoušek

Petr

2060

KM

CZE

14

Zdražil

Tomáš

2059

CZE

Jezdci Jundrov

15

Vrána

František

2046

FM

CZE

ŠK Staré Město

16

Jendrowiak

Maciej

2035

POL

Mksz Rybnik

17

Šnyta

Zdeněk

2027

CZE

ŠKTP Hrabyně

18

Pánis

Radim

2018

SVK

19

Kudla

Richard

2001

CZE

ŠK Slavoj Poruba

20

Malik

Maciej

2000

POL

UKS Pałac Młodzieży Katowice

21

Rosol

Philip

1998

POL

Jastrzebie Zdroj

22

Kania

Dominik

1994

POL

Skoczek Czerwionka Leszczyny

23

Šplíchal

Stanislav

1987

CZE

TJ Ostrava

24

Orzechowski

Jacek

1977

POL

KSz SILESIA Racibórz

25

Olšar

Robin

1971

CZE

Slezan Opava

26

Židek

Václav

1970

KM

CZE

ŠK Slavoj Poruba

27

Warchoł

Kamil

1966

FM

POL

UKS Jastrzebie Zdrój

28

Čempel

Jaroslav

1961

FM

CZE

ŠK Slavoj Poruba

29

Zelenka

Milan

1959

CZE

Šachy Hošťálková

30

Dylong

Antoni

1957

CZE

UKS Baszta Wodzislaw Slaski

31

Kondys

Piotr

1954

POL

KSz SILESIA Racibórz

32

Lys

Josef

1953

FM

CZE

Ostrava – Jih

33

Dostál

Radim

1949

CZE

ŠK Slavoj Poruba

34

Jelínek

Marek

1945

CZE

TJ Ostrava

35

Vránová

Zdeňka

1941

CZE

ŠK Staré Město

36

Jarolim

Jan

1940

CZE

37

Janco

Darius

1931

SVK

Topoľčany

38

Zvolánek

Jan

1923

CZE

Rychvaldský spolek šachový

39

Weczerek

Marek

1918

CZE

ŠK TJ Dolní Benešov

40

Valenta

Vít Václav

1918

FM

CZE

Individuální člen

41

Miszczak

Dariusz

1915

POL

Rychvaldsky spolek sachovy 1945 A

42

Didi

Jan

1914

CZE

TJ Ostrava

43

Mrázek

Roman

1905

KM

CZE

SK Slavia Orlová

44

Vlachopulos

Georgis

1902

CZE

45

Pohludka

Ondřej

1893

CZE

ŠK Šenov

46

Cudnik

Andrzej

1884

POL

Rychvaldsky spolek sachovy 1945 A

47

Dvořák

Vladimír

1884

CZE

Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov

48

Bergloviec

Jan

1877

CZE

ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou

49

Hanák

Tomáš

1876

CZE

Slavoj Poruba

50

Bartanus

Stanislav

1870

SVK

Sach – Mat Turany

51

Nováček

Pavel

1869

CZE

Šachový klub Ostrava-Jih

52

Sivcak

Matej

1864

SVK

Liptovska sachova skola

53

Kramář

Lumír

1861

CZE

ŠK TJ Dolní Benešov

54

Trombík

Karel

1857

CZE

TJ Ostrava

55

Bartoš

Michal

1855

CZE

ŠK TJ Dolní Benešov

56

Balogh

Milan

1849

CZE

TJ Ostrava

57

Bělka

Lubomír

1822

CZE

ŠK TJ Dolní Benešov

58

Brzezny

Petr

1822

CZE

Rychvaldský spolek šachový 1945

59

Bienek

Petr

1819

CZE

TJ novy jicin

60

Zeman

Jan

1819

SVK

Skm Liptovsky Hradok

61

Chrobak

Piotr

1817

POL

KSz SILESIA Racibórz

62

Jaššo

Slavomír

1815

CZE

ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou

63

Prucek

Ladislav

1814

CZE

Sokol Přemyslovice

64

Krampol

Vladimir

1808

CZE

Sk Stonava

65

Tvrdon

Peter

1789

SVK

Tj So Lucky

66

Röhlich

Roman

1781

CZE

67

Karpac

Lubomir

1779

SVK

SK Ruzomberok

68

Tyleček

Drahomír

1778

CZE

69

Kubelka

Martin

1777

CZE

TJ Fulnek

70

Špála

Jiří

1777

CZE

TJ Ludgeřovice

71

Hadrian

Patryk

1774

POL

Strzelec Strzelce Opolskie

72

Caban

Lubor

1771

SVK

Sk Liptovske Sliace

73

Konkol

Emil

1771

SVK

SK Ruzomberok

74

Hapka

Tomáš

1762

CZE

ŠK Rajnochovice

75

Cyroň

Karel

1755

CZE

ŠK Hoštálkovice

76

Petrov

Nikolaj

1755

CZE

ŠK Šenov

77

Hurta

Jiří

1750

CZE

Baník Havířov

78

Repák

Jan

1746

CZE

TJ Ostrava

79

Gajda

Rostislav

1745

CZE

ŠK Slavoj Poruba

80

Crha

Břetislav

1742

CZE

Rychvaldský spolek šachový 1945

81

Kampík

David

1727

CZE

ŠK TJ Dolní Benešov

82

Matlocha

Lubomír

1725

CZE

Rychvaldský spolek šachový 1945

83

Machura

Jaroslav

1724

CZE

Neregistrovaný

84

Kubányi

Robert

1719

CZE

Šachový klub Ostrava-Jih

85

Polko

Pavol

1709

SVK

Sk Ruzomberok

86

Benek

Jiří

1709

CZE

Bohuslavice

87

Plesník

Vladimír

1708

CZE

Šachy Krnov

88

Zaglowek

Szymon

1704

POL

Akademia Szachowa Gliwice

89

Walder

Hugo

1697

CZE

Beskydská šachová škola

90

Rechtenberg

Karel

1697

CZE

Beskydská šachová škola Frýdek-Místek

91

Krišica

Jan

1697

CZE

TJ TŽ Třinec

92

Dubový

Marek

1692

CZE

ŠK Bruntál

93

Tomíček

Alfons

1690

CZE

ŠK TJ Dolní Benešov

94

Vlček

Antonín

1688

CZE

T.J. Vítkov

95

Peterek

Zbyněk

1674

CZE

TJ Ostrava

96

Lach

Alicja

1672

POL

UKS Baszta Wodzisław

97

Židek

Damian

1669

CZE

ŠK Slavoj Poruba

98

Lach

Kazimierz

1668

POL

KSz SILESIA Racibórz

99

Wasilewski

Mateusz

1664

POL

Akademia Szachowa Gliwice

100

Gemsová

Tereza

1661

CZE

ŠK TJ Dolní Benešov

101

Plecháček

Matěj

1658

CZE

Beskydská šachová škola z.s.

102

Feseniuk

Pavlo

1658

POL

Akademia Szachowa Gliwice

103

Słanina

Piotr

1655

POL

UKS Baszta Wodzisław Śląski

104

Kusyn

Oliver

1652

CZE

ŠK TJ Dolní Benešov

105

Svoboda

Tobias

1649

CZE

ŠK Slavoj Poruba

106

Zelenková

Sofie

1645

CZE

TJ Mořkov

107

Ferenc

Denis

1645

CZE

108

Fremr

Tomáš

1643

CZE

TJ TŽ Třinec

109

Cieślar

Nikodem

1639

POL

Ssz Olimpia Goleszów

110

Blokscha

Vladimír

1639

CZE

Bohuslavice

111

Piekos

Angelo

1636

POL

Strzelce Opolskie

112

Ludvová

Marie

1628

CZE

TJ Sokol Vítkovice

113

Kwiatkowski

Zygmunt

1627

CZE

KSz SILESIA Racibórz

114

Karásek

Jaroslav

1626

CZE

Pogo Budišov

115

Kilián

Zdeněk

1624

CZE

116

Malcharczyk

Andrzej

1620

POL

KSz SILESIA Racibórz

117

Rotter

Dominik

1615

CZE

TJ TŽ Třinec

118

Honců

James W.

1569

CZE

ŠK Slavoj Poruba

119

Sieniawski

Karol

1567

CZE

Hetman Marklowice

120

Herich

Damián

1561

CZE

SK Děčín

121

Chalupa

Dominik

1561

CZE

ŠK Slavoj Poruba

122

Böhm

Ondřej

1560

CZE

Bowling Brno/Šachový klub Hříbata

123

Krišica

Lukáš

1552

CZE

TJ TŽ Třinec

124

Morytko

Oliwier

1543

POL

UKS Szach Mat Zabrze

125

Kopecký

Michal

1542

CZE

TJ Hradec nad Moravicí

126

Pirhala

Ladislav

1542

CZE

Dynamo DP Ostrava

127

Kubelka

Jaroslav

1540

CZE

TJ Fulnek

128

Mandrysz

Marek

1540

CZE

129

Palařčík

Matěj

1537

CZE

130

Kožušník

Zbyněk

1530

CZE

Šachový klub Píšť

131

Koch

Pavel

1522

CZE

132

Holub

Dalibor

1522

CZE

133

Herich

Lukáš

1513

CZE

SK Děčín

134

Najdek

Jonáš

1508

CZE

Beskydská šachová škola

135

Zaglowek

Blazej

1506

POL

Akademia Szachowa Gliwice

136

Slamečka

David

1505

CZE

TJ Ostrava

137

Klimeš

Martin

1505

CZE

ŠK 1921 Zábřeh

138

Mamak

Malgorzata

1503

POL

UKS Baszta Wodzislaw Slaski

139

Krišicová

Neli

1494

CZE

TJ TŽ Třinec

140

Židková

Agnes

1492

CZE

ŠK Slavoj Poruba

141

Tarielashvili

Kira

1484

CZE

Beskydská šachová škola, z.s.

142

Maryniok

Filip

1443

CZE

TJ TŽ Třinec

143

Reterski

Igor

1431

POL

Akademia Szachowa Gliwice

144

Žák

Ondřej

1418

CZE

TJ TŽ Třinec

145

Čermák

Robert

CZE

ŠK Slavoj Poruba

146

Słanina

Krzysztof

POL

UKS Baszta Wodzisław Śląski

147

Vladimirov

Mark

CZE

148

Kudzialevich

Yakau

CZE

149

Herichová

Agáta

CZE

SK Děčín

150

Kluz

Rostislav

CZE

ŠK Slavoj Poruba

151

Hrčková

Anna

CZE

BŠŠ

152

Morytko

Miłosz

POL

UKS Szach Mat Zabrze

153

Ševčík

Otakar

CZE

Neregistrovaný

154

Bira

Tomáš

CZE

POGO Budišov nad Budišovkou

155

Macků

Lukáš

CZE

KH Zašová